Plníme Vaše sny…

Vítejte na stránkách svatební agentury SVATBY podle KATY. Věříme, že zde najdete vše potřebné pro Váš svatební den.

Přenechejte nám Vaše starosti a my Vám zajistíme svatbu do posledního detailu.

Tým Svatby podle Katy

SVATBU SI UŽIJETE

SVATBU SI UŽIJETE

Pomůžeme Vám s organizací toho nejdůležitějšího dne ve Vašem životě. Jsme flexibilní a splníme každé Vaše přání. S námi si Váš den s velkým "D" skutečně užijete!

UŠETŘÍME VÁM ČAS

UŠETŘÍME VÁM ČAS

Pomůžeme s formalitami na úřadech, doporučíme prověřené a spolehlivé dodavatele, poradíme s výběrem místa obřadu i hostiny a půjčíme Vám potřebný inventář a dekorace.

JEN PROVĚŘENÍ DODAVATELÉ

JEN PROVĚŘENÍ DODAVATELÉ

Spolupracujeme s prověřenými dodavateli, na které se můžete na 100 % spolehnout. Za jejich práci a profesionalitu ručíme, takže vše proběhne tak, jak si skutečně přejete.

ORIGINÁLNÍ DEKORACE

ORIGINÁLNÍ DEKORACE

Vytvoříme Vám koncept výzdoby místa obřadu a hostiny přímo na míru. Dekorace nemusíte kupovat, ale můžete si je u nás půjčit za minimální poplatek. Získáte tak originální svatební výzdobu.

dokonalá svatbave 3 krocích

Je to jednoduché. Dejte nám vědět vaše přání a sny. Společně vše naplánujeme, vybereme místo, čas a vhodné dodavatele. Pak si už jen budete nerušeně užívat svůj svatební den.

Nezávazná kalkulace +

Místo a čas

Zvolte si místo pro obřad a hostinu

Dodavatelé

Doporučíme ty nejlepší dodavatele

Svatba

Užijte si svůj svatební den

Blog

16.08.2016
Zdravím všechny nevěsty! Jmenuji se Darina a budu se letos vdávat. Už letos? Jo, letos. Přesně za měsíc. Ale jsem v klidu. Nepropadám šílenství ani hysterii. Divné, že? “Svatební sezóna je v plném proudu!” Vybafne na mě zrovna včera titulek jakéhosi článku....

 

+420 604 163 577

info@svatbypodlekaty.com