Krása

Krása

Svatební účes a líčení je pro nevěstu bezesporu jednou z nejdůležitějších úprav a je tzv. třešničkou na dortu, co se týče vzhledu nevěsty. Správným výběrem účesu, líčení a doplňků do vlasů, podtrhne nevěsta svoji jedinečnou osobnost.

Důležité je, aby si nevěsta před svatebním česáním a líčením, prošla několika zkouškami u profesionálů. Zde se ujistí, že vybraný účes a líčení je to nejlepší a nejslušivější. Pokud by si nebyla jistá, tak Vám kadeřnice a vizážistka jistě ráda poradí, jaký účes a líčení by Vám nejlépe slušelo. Vyberete doplňky do vlasů a doladíte drobnosti.

Nehtovou designerku není třeba navštěvovat na zkoušku. Pokud tyto služby využíváte pravidelně, tak by neměl být problém se domluvit s Vaši manikérkou na designu nehtů nebo si vymyslet vlastní návrh. Pro dokonalý vzhled vašich rukou můžete podstoupit klasickou manikůru, a to buď 2 – 3 dny před svatbou a nebo nehtovou modeláž 2 – 5 dní před obřadem.

Samozřejmě, že nezapomínáme ani na ženichy. I ti mohou využít služeb kadeřnice, kosmetičky či nehtové designerky. Záleží jen na pánech, jak se oni cítí a kterých služeb chtějí, či potřebují využít.

Jednou ze služeb těchto profesionálů je, že pokud budete požadovat, tak Vás ve Váš slavnostní den přijdou učesat i nalíčit do pohodlí Vašeho domova. Ideální na spolupráci s vizážistkami je to, že oni se postarají o to, aby Váš vzhled byl nad Vaše očekávání…

S čím Vám pomůžeme?

  • Doporučíme vynikající vizážistky a kadeřnice/ka
  • Zajistíme zkoušky u profesionální/ho kadeřnice/ka – pro nevěstu i ženicha a také zkoušku u profesionální vizážistky
  • Dohodneme kadeřnici/ka v den svatby – pro nevěstu, družičky, maminky i pro ženich. Vše dle Vašeho přání
  • Dohodneme vizážistku v den svatby – pro nevěstu, družíčky, maminky, také dle Vašich požadavků
  • Zajistíme celodenní asistenci jak kadeřnice/ka či vizážistky