Bride Book

Bride Book
Představujeme Vám nepostradatelnou pomůcku, bez které se dnes již žádná nevěsta neobejde a každá ji ocení - Bride Book.

V dnešní uspěchané době je naprosto vyloučené, abyste vše nosily pouze v hlavě.
Chaotický systém papírků po kapsách a kupy popsaných papírů vám také příliš nepomůžou a spíše vám přípravy znechutí. Svůj velký den můžete nyní plánovat stylově a v klidu.
S našim Bride Bookem Vás provedeme kompletním plánováním svatby a budete mít jistotu, že jste na nic nezapomněla. Společně s ním dokážete bez problémů zorganizovat například harmonogram svatebního dne, rozpočet svatby, seznam svatebních hostů, zasedací pořádek a všechny další nezbytné položky. Celý Book je promyšlený do puntíku a naleznete v něm nádherné fotky a ilustrace. Po svatbě Vám  zůstane památka z významného období Vašeho života. Můžete se po letech podívat, kolik Vás svatba stála, koho jste měli na svatbě, co jste měli dobrého a další.

Žádná svatba není stejná. Každá nevěsta má jiný pohled na svůj svatební den, jiné sny a také jiný rozpočet. Proto náš Book berte prosím spíše jako pomocníka, nikoliv jako příručku, jak mít dokonalý svatební den. Každá svatba je o nevěstě a ženichovi a o lidech, které budete mít okolo sebe. Tak, jak si svůj svatební den nastavíte a budete užívat Vy, tak si ho budou s Vámi užívat i Vaši hosté. Pamatujte jen na to, že tyto okamžiky už nikdy nevrátíte. Zbytečně se nestresujte banalitami a zaměřte se opravdu jen na ty nejdůležitější věci. U každého je to něco jiného, někdo musí mít dokonalé místo, dokonalé jídlo, dokonalou výzdobu… je toho opravdu hodně, co dělá celou Vaši svatbu dokonalou.
Proto se nebojte svěřit do rukou profesionálů, ulehčí Vám to ne jednu bezesnou noc.
Přejeme krásné a pohodové plánování, ať je ta Vaše svatba ta nejkrásnější.
Užijte si ji plnými doušky, ať na ni nejen Vy, ale i Vaše rodiny a přátelé, vzpomínají ještě hodně dlouho.


Můžete si o něj napsat, rády Vám jej pošleme. Cena bez poštovného a balného je 350,- Kč.
 
 
S láskou Vaše Katy & Máca.