Hostina

Hostina

Svatební hostina je velmi důležitou a nedílnou součástí svateb. Místo, kde se odehraje hostina je zároveň i místo, kde se většinou setkávají celé rodiny a slaví s novomanželským párem. Samozřejmě, že existuje mnoho možností, kde hostinu můžete uspořádat, ale to rozhodující při výběru místa, je hlavně počet pozvaných hostů, roční období a také Vaše požadavky a přání.

Vzhledem k tomu, že výdaje na svatební hostinu, jsou tou největší položkou ve Vašem rozpočtu, je dobré pečlivě zvážit, kde chcete trávit čas se svatebními hosty a jak bohatá bude svatební tabule. Možností míst je nepřeberné množství, záleží opravdu tedy jen na Vašich představách.

S čím Vám poradíme?

  • Vytipujeme pro Vás možná místa pro Vaši svatební hostinu – připravíme 3-4 varianty (např. romantický hotel, útulná restaurace, zámecké zahrady či terasy, …)
  • Připravíme několik variant svatebního menu dle vašich chutí, přání a přímo Vám na míru
  • V případě, že v místě hostiny není stabilní kuchyně, zajistíme cateringové služby – součástí je i nábytek, dekorace, výzdoba stolů, obsluhující personál a hlavně úklid

Nejdůležitější bude ale práce Vašeho koordinátora, který zajistí, aby celý průběh hostiny byl bezproblémový, aby svatebčanům vůbec nic nechybělo a hlavně aby si novomanželé užili svůj den, bez problémů a v klidu. Nechte tedy tyto starosti na nás, my zařídíme vše za Vás…